ملی‌پوش هندبال: تلاشمان شکست حریف در فینال است

خبرگزاری ایسنا

ملی‌پوش جوان تیم ملی هندبال مردان بعد از جهانی شدن تیم ملی هندبال اظهار کرد: خداراشکر بعد از ۷ سال غیبت در جام جهانی اتفاق خوب در هندبال ایران رخ داد. ما توانستیم با شکست کویت پیروزی دلچسبی را به همه هندبال دوستان تقدیم کنیم و به قهرمانی جهان صعود کنیم. 

وی در مورد بازی مقابل کویت و اینکه در دقایقی بازی گره خورد و عقب بودیم گفت: هندبال بالا و پایین زیاد دارد. تیم کویت هم در آن روز خیلی خوش شانس بود و هر پرتاب ما به تیرک می‌خورد و توپ در اختیار کویت قرار می‌گرفت. شوت آنها هم گل می‌شد. 

وی افزود: خدا راشکر در نهایت ما توانستیم در دقایق آخر بازی با شوت دیدنی سجاد با یک اختلاف کویت را شکست دادیم و جواز حضور را کسب کنیم. 

آثاری در مورد عملکرد فدراسیون و برنامه ریزی‌اش برای این مسابقات گفت: از پاکدل و همه دوستان در مجموعه فدراسیون تشکر می‌کنم. همه به تشکیل تیم و کیفیت اردوهای تیم ملی کمک کردند. پاکدل با اعزام تیم ملی به اردوهای تدارکاتی بین‌المللی به آمادگی بیشتر تیم کمک کرد.

وی در پاسخ به این سوال که همه مردم چشم انتظار مدال هندبال هستند، گفت: قطعا همینطور است ما برای کسب مدال تلاش می‌کنیم. هنوز تازه کار برای ما شروع شده و تلاش ما این است که روی سکو برویم و در فینال هم حریفمان را شکست دهیم.

ملی‌پوش هندبال: تلاشمان شکست حریف در فینال است