هیچکس از عملکرد فدراسیون بوکس راضی نیست/ «ثوری» به ما توهین کرد

خبرگزاری مهر:

حسن اعظمی که برای حضور در انتخابات هیأت بوکس اردبیل کاندیدا شده بود با گلایه از عملکرد فدراسیون بوکس گفت: متأسفم که شاهد این بی اخلاقی‌ها در بوکس هستیم. مجمع اول بوکس هم به هم خورد و ما اعتراض کردیم و به ما گفتند مدارک تان را بیاورید. وقتی مدارکم را بردم تاریخ دادند و گفتند فردا مدارکت را بیاور و من هم طبق صحبت خودشان فردای همان روز مدارکم را بردم و تحویل دادم. بعد گفتند مدارک تان را دیر آورده اید و آن را قبول نکردیم در حالی که من مدارک را همان روز که خودشان اعلام کردند بردم.

وی افزود: وقتی من و آقای خوب دیگر کاندیدای انتخابات پیش دبیر فدراسیون بوکس رفتیم به ما گفت که اگر می‌خواهید یک پست به شما بدهیم ولی قید انتخابات را بزنید ولی ما قبول نکردیم چرا که ما برای منافع شخصی در انتخابات شرکت نکرده بودیم.

اعظمی ادامه داد: آقای ثوری به ورزشکاران شهر ما گفته است این سیب زمینی فروش‌ها چیزی از بوکس نمی‌دانند. این توهین به مردم زحمتکش شهر من است و ما از این بابت خیلی ناراحتیم.

وی ادامه داد: هیچ کس از رئیس فدراسیون بوکس راضی نیست، با لابی و بده بستان که نمی‌شود کار پیش برد. به ما توهین شده است و این برایمان قابل قبول نیست. من شرکت بین المللی دارم و قصدم از حضور در بوکس کمک به این رشته بود. حتی گفتم حمل و نقل ورزشکاران به کشورهای مرزی با من. متأسفانه این طور با ما رفتار شد و به مردم شهر شهید پرور ما هم توهین شد. امیدوارم در انتخابات پیش رو خانواده بوکس متحد و یکپارچه برای منفعت بوکس تصمیم بگیرند.

هیچکس از عملکرد فدراسیون بوکس راضی نیست/ «ثوری» به ما توهین کرد