واکنش آلگری به شایعه بازگشت پوگبا به یوونتوس

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، امروز (شنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد در پایان فصل پس از شش فصل حضور در اولدترافورد دوباره به یوونتوس برمی‌گردد.

ماسیمیلیانو آلگری درباره بازیکنی که قراردادش با شیاطین سرخ تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و زمزمه تمایل خود او برای بازگشت به سری A شنیده می‌شود، اظهار داشت: در این مقطع از فصل صحبت درباره بازار، پوگبا یا هر چیزی دیگر در حوزه نقل‌وانتقالات غیرمنطقی است. پوگبا بازیکن منچستریونایتد است و من هم نمی‌دانم که او سال آینده کجا خواهد بود. ما با پوگبا رابطه خوبی داریم، اما در حال حاضر صحبت راجع به بازار هیچ منطقی ندارد. ما باید به اهداف‌مان فکر کنیم.

آلگری که تیمش فردا شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران میزبان اسپتزیا خواهد بود، با اشاره به وضعیت بانوی پیر افزود: اسپتزیا چهار بازی خارج از خانه‌اش را برده است. آنها تیمی هستند که همیشه هجومی بازی می‌کنند و سه مهاجم در ترکیب‌شان قرار می‌دهند. تیم‌شان تکنیکی است و هرچه بازی به انتهایش نزدیک شود، امتیاز گرفتن از آنها سخت‌تر می‌شود. فردا استادیوم پر خواهد بود و هواداران هم باید به تیم ما روحیه بدهند.

سرمربی بانوی پیر راجع به شانس قهرمانی یوونتوس در این فصل سری A هم تأکید کرد: باشگاه همیشه دارد به جنگیدن برای تحقق بزرگترین اهداف فکر می‌کند و همه ما هم با این رویکرد باشگاه موافقیم. با این حال نباید فراموش کرد که تیم ما مسائل زیادی دارد که یکی از آنها فاصله امتیازی‌مان با تیم‌های بالای جدول است. من باز هم تکرار می‌کنم. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید حداقل ۸۴ امتیاز کسب کند، ضمن اینکه اگر آتالانتا همینطور پا به پای ما بیاید، با کسب پیروزی در بازی معوقه‌اش برابر تورینو هم می‌تواند رده چهارم را هم از چنگ ما درآورد.

واکنش آلگری به شایعه بازگشت پوگبا به یوونتوس