آخرین اخبار از تیم ملی بسکتبال/ ۳ کرونایی و غیبت دو ستاره

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، ملی‌پوشان تیم ملی بسکتبال ایران به منظور شروع اردو و حضور در تمرینات، جهت آماده سازی برای بازی‌های انتخابی پنجره دوم جام‌جهانی روز گذشته تست کرونا دادند که جواب تست دو تن از آن‌ها مثبت شد.

طبق اخبار موجود جواب تست PCR دو ملی‌پوش تیم ذوب‌آهن اصفهان یعنی ارسلان کاظمی و سجاد مشایخی مثبت بوده و این دو بازیکن تا زمان منفی شدن جواب تست‌های دوم خود دور از تمرینات خواهند بود و باید دید چه زمانی به تمرینات گروهی اضافه خواهند شد.

امیرحسین آذری ملی‌پوش تیم شیمیدر قم نیز به دلیل مصدومیت و تشخیص توسط پزشکان تیم ملی، نمی‌تواند در این پنجره همراه شاگردان مصطفی هاشمی باشد.

تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳، با میزبانی تهران روز پنج‌شنبه ۵ اسفند به مصاف تیم قزاقستان و روز یک‌شنبه ۸ اسفند به مصاف تیم سوریه خواهد رفت. 

پیش از این نیز تست کرونای بهنام یخچالی لژیونر بسکتبال ایران در بوندس‌لیگا آلمان مثبت شده بود که به این ترتیب، تعداد کرونایی‌های تیم ملی به سه بازیکن افزایش یافت.

حامد حدادی سنتر و فوق ستاره بسکتبال ایران و آسیا نیز به دلیل حضور در لیگ چین، در این پنجره هم با تیم ملی نخواهد بود و غایب بزرگ ترکیب بلند قامتان ایران در دو بازی پیش رو است.

آخرین اخبار از تیم ملی بسکتبال/ ۳ کرونایی و غیبت دو ستاره