استقلال نباید آلومینیوم را دست کم بگیرد

خبرگزاری مهر:

یدالله اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دیدار استقلال با تیم آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر گفت: آلومینیوم در دو، سه هفته اخیر امتیاز از دست داده و به دنبال این است که بتواند در اراک با شکست استقلال شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد. آلومینیوم در دیدار قبل برابر نفت آبادان هم بازی را واگذار کرد و هم بهترین خط دفاعی را در رقابت با استقلال را از دست داد.

وی ادامه داد: آلومینیوم الان مثل یک پلنگ زخمی است که می‌خواهد با شکست استقلال دوباره به آرامش برسد! فرهاد مجیدی می‌داند تیمش بازی سختی برابر آلومینیوم خواهد داشت و باید با یک ترکیب خوب که مطمئناً همان ترکیب دیدار برابر فولاد است، به مصاف این تیم برود.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: این روزها استقلال بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. مدافعان استقلال به هماهنگی کامل دست پیدا کردند و حتی اگر به هر دلیلی یکی از آنها نتواند بازی کند، جایگزینش شرایط خوبی دارد و در هماهنگی تیمی خط دفاع شریک است.

اکبری افزود: در خط هافبک هم مهدی‌پور یکی از آماده‌ترین‌های فوتبال کشورمان است. مهدی‌پور رفته‌رفته جای خود را در استقلال پیدا می‌کند و حالا هواداران او را با علی کریمی که چندین سال در استقلال حضور داشت، مقایسه می‌کنند اما مشکل اصلی استقلال هنوز خط حمله این تیم است که نتوانسته با وجود چند بازیکن گل‌های زیادی به ثمر برساند. ژستد، حسین‌زاده، رمضانی و مطهری هنوز نتوانستند آنطور که هواداران انتظار دارند برای آبی‌ها گلزنی کنند. سرمربی استقلال که خودش یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران بوده باید از لحاظ فنی با این مهاجمان بیشتر کار کند تا شاهد باشیم آنها هم در بازی‌های آینده پایشان به گلزنی بیشتر باز شود.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره حضور حسن روشن در ورزشگاه آزادی و نامهربانی‌هایی که با وی در بازی با فولاد شد، گفت: متأسفانه وقتی فوتبالت تمام می‌شود، از یاد می‌روی. حسن روشن یکی از بزرگان استقلال و تیم ملی بوده که گل‌های زیادی را برای موفقیت فوتبال ایران به ثمر رسانده است. در شأن او نیست که جلویش را در ورزشگاهی که سال‌ها در آن بازی کرده و گل زده، بگیرند و اجازه ورود به وی ندهند. این موضوع باعث دلسردی روشن و همه پیشکسوتان فوتبال ایران خواهد شد بنابراین باید فضایی را برای پیشکسوتان در ورزشگاه آزادی به وجود آورد که هم بتوانند بازی‌ها را تماشا کنند و هم حرمتشان حفظ شود.

استقلال نباید آلومینیوم را دست کم بگیرد