حضور فعال دفتر طب ایرانی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع‌ وابسته مهم‌ترین محفل برای دور هم آمدن فعالان گردشگری همچنین هم‌فکری و تبادل نظر بین دو بخش خصوصی و دولتی برای پیشبرد مهم‌ترین مأموریت‌های مربوط به حوزه گردشگری است.

براساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی امسال در دوره پانزدهم این رویداد نشست‌هایی با عناوین متنوع، میزگردهای تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و پنل‌های تخصصی در حال برگزاری است.

یکی از پنل‌های برگزارشده پنل بحث‌ و‌ گفتگو با موضوع «گردشگری سلامت» است که با حضور فعالان حوزه گردشگری بین‌المللی؛ دکتر سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت، علی‌اصغر شالبافیان حسین‌آبادی، معاون گردشگری وزارت میراث‌ فرهنگی، دکتر نفیسه حسینی یکتا، مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و نماینده سازمان نظام پزشکی برگزار شد.

همچنین در این رویداد دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با رویکرد «گردشگری و طب ایرانی» کرد که با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

گفتنی است؛ حضور فعال دفتر طب ایرانی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلامت در راستای سیاست‌ها و اهداف این دفتر برای توسعه گردشگری سلامت و شناساندن طب ایرانی به‌عنوان یک دانش بومی و فرهنگی به کل دنیا و معرفی ظرفیت‌های درمانی آن است.

لازم به ذکر است؛ پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری از تاریخ 9 بهمن ماه با حضور هیئت‌هایی از کشورهای همسایه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد و تا تاریخ 12 بهمن‌ماه سال جاری ادامه دارد.

چرا هنوز هیچ نوع خدمات طب سنتی در بیمارستان‌های کشور به بیمار ارائه نمی‌شود؟!

+

حضور فعال دفتر طب ایرانی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری