پویش «پرچم افتخار»؛ به‌نام شهید اقتدار آغاز به کار کرد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز شنبه خبرنگار حوزه ایثارو شهادت ایرنا از ایثار، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ۱۷ بهمن سال ۱۳۵۹، درباره گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی توسط همه اقشار ملت و «نصب و اهتزاز پرچم» فرمودند: «در دهه‌ی فجر بر سَر در هر خانه‌ای پرچم بزنید، پرچم جمهوری اسلامی را در سطح شهرها و روستاها به اهتزاز در بیاورید. نشان بدهید که ملّت این خاطره را گرامی می‌دارد.»
 

پویش «پرچم افتخار»؛ به‌نام شهید اقتدار آغاز به کار کرد

«پرچم افتخار، به نام شهید اقتدار» عنوان پویش‌ جدید اعلام شده است

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب، با تاکید بر برگزاری هرچه با شکوه تر ایام دهه فجر ۱۴۰۰ و ضمن اعلام آغاز به کار پویش «#پرچم_افتخار»، از مردم ایران به خصوص کاربران شبکه های اجتماعی دعوت کرد که از نصب پرچم ایران در سر در خانه‌ها، مدارس، مغازه‌ها و محل‌کار خود، یا معابر عمومی عکس بگیرند و آن را به یکی از شهدای کشورمان که پیشگامان اقتدار ایران هستند تقدیم کرده و با هشتگ #پرچم_افتخار و نام آن شهید عزیز منتشر کنند.

علاوه بر این ساخت تصویر نمایه حساب کاربری ویژه شبکه‌های اجتماعی برای ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر از شیوه‌های مشارکت در این پویش خواهد بود.

به گزارش ایرنا به نقل از  اداره ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان زییاسازی شهرتهران، در آستانه فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پویش بزرگ «پرچم افتخار» با مشارکت شهروندان پایتخت در تهران آغاز به کار می‌کند.

این پویش در راستای رویکرد فرهنگی زیباسازی شهر تهران با موضوع اهمیت و توجه به پرچم مقدس جمهوری اسلامی در ایام الله دهه فجر انجام می‌شود و قرار است با همکاری و مشارکت محلات و مناطق مختلف شهر تهران اجرایی شود.

در جریان پویش سراسری «پرچم افتخار» سازه‌های تبلیغاتی شهری نیز با موضوعات و نمادهایی از پرچم کشورمان اکران می‌ شود.

پویش «پرچم افتخار»؛ به‌نام شهید اقتدار آغاز به کار کرد