معاونت فرهنگی بنیاد شهید، عهده دار مسئولیت فعالیت های فرهنگی برای شهدا

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از ایثار ،سید مرتضی حسینی روز شنبه افزود: گروه تلویزیونی شاهد در راستای ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت فعالیت های متنوعی دارد، این فعالیت ها شامل فیلم، سریال، مستند و ادبیات همچنین موسیقی و تئاتر است.

وی گفت: پیش از این نماهنگ هایی را تولید می کردیم و از شبکه های سیما پخش می شد اما جشنواره ملی موسیقی رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته و نماهنگ هایی در این جشنواره تولید می شود و توجه ویژه ای به نوجوان و جوانان شده است.

حسینی تصریح کرد: نهادهای مختلفی از این جشنواره حمایت می کنند که شامل اداره کل فرهنگی آموزش و پرورش، بنیاد رودکی، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون فرهنگی کودکان و نوجوانان، رادیو فرهنگ، اداره رفاه ایثارگران شهرداری تهران و … است.

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در نماهنگ هایی که در جشنواره ملی موسیقی نوای مهر تولید می شود، توجه ویژه ای به نوجوان و جوانان شده است.

دبیر نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر»، کانون توجه این جشنواره را قشر دانش‌آموزی، جوانان و نوجوانان اعلام کرد و افزود: آثار این رویداد را بزرگانی چون مجید انتظامی و نادر مشایخی داوری خواهند کرد.

نخستین جشنواره موسیقی نوای مهر روزهای ۱۰ تا ۱۵ اسفند ماه در تالارهای وحدت، رودکی، فرهنگ و فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

معاونت فرهنگی بنیاد شهید، عهده دار مسئولیت فعالیت های فرهنگی برای شهدا