مرور وجه کمدی آثار مجید صالحی در شبکه نمایش

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از روابط عمومی شبکه نمایش، در هفته پیش رو و مصادف با جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها شبکه نمایش به مرور آثار مجید صالحی از کمدین های نام آشنای سینمای و تلویزیون می‌پردازد.

جدول پخش برنامه‌های شبکه نمایش در هفته آینده از این قرار است:

ساعت ۱۳

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲ تا ۸ بهمن ماه پخش خواهند شد. کارد و پنیر، راز خانه بهجت،  خوش خیال، گروگان روز برمی خیزد، تایماز موتوری، ناشناس، هفت معکوس نام فیلم های این بخش است.

ساعت ۱۹

فیلم های منتخب خانوادگی که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: بازرس کی، روز یارگیری، «وابسته، مسافر پردردسر، جری کاتن، پیراهن ورزشی و ساعت شلوغی.

ساعت ۲۱

مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان، متولد سال ۱۳۵۴ تهران است.

او با حضور در کلاس های زنده یاد حمید سمندریان یادگیری بازیگری را آغاز و در چند نمایش بازی کرد و سپس با حضور در تلویزیون و کارهای کودکان و نوجوانان شناخته شد.

حضور در مجموعه سیب خنده و سپس نقش مجید دلبندم وی را به چهره ای شناخته شده مبدل کرد.

صالحی در سینما نیز تجربه حضور در فیلم های پرفروشی مانند  بعد از ظهر سگی، مجردها و شاخه گلی برای عروس را در کارنامه هنری خود دارد.

فیلم های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل شاخه گلی برای عروس، مجرد چهل ساله، مجردها، جاسوس بازی، چراغ های ناتمام،  نازنین و حلقه های ازدواج است.

ساعت ۲۳

فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش شامل این فیلم هاست: فیلم ایرانی مهر مادری (در شب میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر)، هتل هونوجی، گول ظاهر را مخور، هواپیماها، قطارها و اتوموبیل ها، مرد آبنباتی، مسابقه بزرگ آلاسکا و پادشاه یاغی.

ساعت ۱ بامداد

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش نیز به ترتیب روز پخش از ۲ تا ۸ بهمن شامل فیلم های جایی در قلب من، کمدی جاده صاف کن، ارزش قدرت، گلوله ای در انتظار، چهار انتقام جو ، حادثه ماتئی و شجاعان هستند.

مرور وجه کمدی آثار مجید صالحی در شبکه نمایش