۲ بازیگر جدید به «دردسرهای شیرین» پیوستند

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرگزاری فارس، امید روحانی و ارسلان قاسمی جدیدترین بازیگرانی هستند که به تازگی به سریال نوروزی «دردسرهای شیرین» به کارگردانی سهیل موفق و تهیه‌کنندگی سیدعلی‌اکبر محمودی‌مهریزی پیوسته‌اند. در حال حاضر تصویربرداری این سریال در نقاط مختلف پایتخت در حال انجام است و مراحل فنی نیز همزمان با تولید، پیگیری می‌شود.
«دردسرهای شیرین» یک مجموعه خانوادگی با موقعیت‌های شیرین است و مهدی طاهر و یاسین پورعزیزی نویسندگی متن‌های آن را بر عهده داشته‌اند. طاهر پیش‌تر تله‌فیلم «وانتافه» را نوشته بود.
کریم خودسیانی که از نویسندگان مطرح سینما و تلویزیون است، به عنوان مشاور فیلمنامه در این پروژه حضور دارد.
محمد نداف نیز بازنویسی فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. نویسندگی سریال «نیمکت» به کارگردانی محمد رحمانیان از جمله آثار شاخص این نویسنده باسابقه تلویزیون است.
پوریا پورسرخ و مریم مومن نقش زوج قصه «دردسرهای شیرین» را بر عهده دارند و افسانه بایگان، یوسف مرادیان،پاشا جمالی و سمیرا حسینی به همراه رضا توکلی، رسول توکلی، شهین تسلیمی و مرتضی کاظمی، دیگر نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند.  فهیمه سلیمانی، ژیلا دایی، پرهام دلدار و سهیل قاصدی از جمله دیگر بازیگران این سریال هستند. محمدرضا بحری، نازنین خشنود، نیما اسحاقیان و محمد اسحاقیان نیز هنرمندان بومی استان‌های یزد و اصفهان هستند که در این پروژه به ایفای نقش می‌پردازند.
این مجموعه تلویزیونی در گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ تولید می‌شود.

انتهای پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

۲ بازیگر جدید به «دردسرهای شیرین» پیوستند