اولین واکنش رسمی علیرضا بیرانوند به فیلم «بیـرو»

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، علیرضا بیرانوند که به دلیل بیماری کرونا و همچنین بازی های تیم ملی فوتبال موفق نشده بود فیلم را ببیند ، شب گذشته شنبه 16 بهمن در سینما هروی سنتر به تماشای “بیرو” نشست.

بیرانوند بعد از تماشای این فیلم با تشکر از کارگردان و تهیه کننده آن گفت : زحمت زیادی برای ساخت این فیلم کشیده شده است و بسیار به زندگی واقعی من نزدیک است. 

وی ادامه داد : به نظر من مخاطب اصلی این فیلم  نوجوانان و جوانانی هستند که به هدف خود فکر می کنند و امیدوارم بعد از تماشای این فیلم تلاش و انگیزه خودشان برای رسیدن به هدفشان را جدی تر دنبال کنند و همه حرف فیلم این است هرگز دست از تلاش برندارند. 

همچنین در اکران شب گذشته افرادی همچون مهدی دارابی،  ابراهیم میرزاپور خواهران منصوریان ، سید مهدی رحمتی، مرتضی پور علی گنجی، سیاوش یزدانی ، تهیه کننده، بازیگران و عوامل فیلم نیز حضور داشتند. 

فیلم سینمایی بیرو به کارگردانی مرتضی‌ علی عباس میرزایی و تهیه کنندگی مجید برزگر درباره دوران کودکی تا اوج علیرضا بیرانوند دروازبان تیم ملی فوتبال ایران ساخته شده و به عنوان فیلم افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درامده است.

 

اولین واکنش رسمی علیرضا بیرانوند به فیلم «بیـرو»