نمایندگان استان‌‌های غربی فردا با رئیس جمهور دیدار می‌کنند

خبرگزاری فارس :

 

محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، از برگزاری جلسه آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با مجمع نمایندگان استان‌های ایلام، کرمانشاه، همدان و کردستان در روز پنجشبه خبر داد.

وی گفت: قبل از این جلسه نیز رییس‌جمهور جلساتی را با نمایندگان سایر استان ها داشته که با برگزاری این جلسه رئیس جمهور با حدود 230 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و جلساتی داشته‌اند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات این است که نمایندگان مجلس نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درباره موضوعات ملی و حوزه انتخابیه بی واسطه تقدیم رئیس جمهور کنند.

حسینی با بیان اینکه این جلسه، هشتمین جلسه رئیس جمهور با نمایندگان مجلس است، بیان داشت: یکی از نکات قابل توجه این جلسات این است که استانداران به همراه نمایندگان‌ استانهای خود هم در این جلسات شرکت می‌کنند که این در جهت تعامل هرچه بیشتر بین دولت و مجلس بسیار موثر است.

گفتنی است نشست‌های رئیس جمهور با نمایندگان استا‌ن‌های مختلف به همت معاونت پارلمانی رئیس جمهور برگزار می‌شود و نشست‌های با این شکل در دولت‌های گذشته بی‌سابقه بوده است.


نمایندگان استان‌‌های غربی فردا با رئیس جمهور دیدار می‌کنند