به دنبال بالا بردن کیفیت درمان در بیمارستان‌ها هستیم

باشگاه خبرنگاران جوان :

دکتر علیرضا توکلی مهرجردی، رئیس بیمارستان فوق تخصصی ساسان در آستانه روز جانباز، از افتتاح بیمارستان مجازی و سامانه آنلاین برای پاسخگویی سریع سوالات بیماران تا پایان بهار ۱۴۰۱ خبر داد.

او گفت: با افتتاح بیمارستان مجازی که در سایت بیمارستان قابل رویت است؛ بیماران می‌توانند عکس آزمایشات خود را آپلود و پاسخ دریافت کنند.

درمان تریاژ بیمار و تلفیق دارویی در این سامانه انجام می شود.

بیمارستان ۲۰۰ تخت خوابی ساسان، تمام خدمات پاراکلینیک را به جامعه جانبازان به صورت رایگان با پوشش بیمه دی ارائه می‌دهد.

از برنامه‌های جدید در سال آینده ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی جنب بیمارستان کنونی است که مکمل بیمارستان ساسان خواهد بود و بخش‌های درمانی، هسته‌ای و ناباروری نیز با جدید‌ترین و آخرین تکنولوژی روز دنیا تاسیس خواهد شد. این بیمارستان در سال ۱۴۰۱ به بهره برداری می‌رسد و جراحی‌های اعصاب بیماران نخاعی، سلول درمانی جانبازان و ناباروری را به بخش‌های خود اضافه می کند.

به گفته پزشکان جانبازان با افزایش سن رو به سالمندی رفته و این موضوع یک چالش است.

توکلی گفت: برنامه‌ای که در نظر گرفته ایم، طراحی و پیش بینی مراکز جامع توانبخشی و نگهداری جانبازان است. با توجه به کمبود نیروی پرستار، در نظر داریم با ارائه امکانات ویژه به پرستاران کیفیت درمان بیمارستان را بالا ببریم.

بر اساس قانون جامع جانبازان و ایثارگران، هزینه درمان بیماران در این بیمارستان با بیمه تکمیلی دی کاملا رایگان است. جانبازانی که فرزندشان از تکفل آن‌ها خارج شده است، می توانند جراحی‌های خود را با تخفیف بسیار ویژه در این بیمارستان انجام دهند.

او گفت: روزانه حدود ۱۲۰۰ نفر مراجعه کننده سرپایی داریم که از این تعداد ۷۸ درصد آن‌ها را جامعه ایثارگران تشکیل می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان علمی پزشکی بهداشت و درمان

https://boldder.ir/06/03/2022/%d8%a8%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%a9%db%8c%d9%81%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%db%8c%d9%85%d8%a7%d8%b1/