اردوغان: تروریست‌ها طی عملیات “عقاب زمستان” سوراخی برای فرار پیدا نکردند

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه طی سخنرانی در مجمع عمومی «اتحادیه بازرگانان و کارآفرینان جوان ترکیه» در آنکارا با اشاره به اجرای عملیات «عقاب زمستان» علیه مواضع گروه‌ تروریستی پ.ک.ک، گفت: دیشب نتوانستند حتی سوراخی برای فرار پیدا کنند.

اردوغان با بیان اینکه طی عملیات گسترده نیروی هوایی ارتش ترکیه علیه مواضع تروریستی در شمال عراق و سوریه، تصریح کرد: دیشب مواضع (تروریستی) در ۳ منطقه مختلف را هدف قرار دادیم و (تروریست‌ها) هنگام اجرای این عملیات حتی سوراخی برای فرار پیدا نکردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر عزم ترکیه به منظور تبدیل شدن به یکی از ۱۰ قدرت اقتصادی برتر جهان طی سال‌های آینده ادامه داد: این یک هدف توخالی و یک گفتمان بدون پایه و اساس نیست. یک مساله انتخاباتی و سیاسی نیست. هم اکنون در روندی واقعی برای تبدیل ترکیه به عنوان یکی از ۱۰ اقتصاد برتر جهان قرار داریم.

رئیس‌جمهوری ترکیه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات صورت گرفته به منظور کنترل نرخ تورم، افزود: به امید خدا با گذشت هر ماه دور باطل تورم بالا را کاهش خواهیم داد و پس از مدتی نیز موفق به رفع کامل آن خواهیم شد.

اردوغان: تروریست‌ها طی عملیات “عقاب زمستان” سوراخی برای فرار پیدا نکردند