رویکردها و نگاه ها در خدمت به مردم استان باید عادلانه باشد

خبرگزاری ایسنا

حجت الاسلام تاتاری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گرمه که دهم بهمن ماه در فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهارکرد: کلمه خدمت مفهوم گسترده ای دارد و در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کاربرد دارد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به معنای تحمل سختی ها، نابسامانی ها و نابرابری ها است، افزود: در خدمت رسانی به مردم باید اخلاص، صداقت و یک‌رنگی سرلوحه کار مسئولان باشد.

حجت الاسلام تاتاری ادامه داد: فسلفه تشکیل نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم است و رویکردها و نگاه های مسئولان در خدمت به مردم باید عادلانه باشد.

علیرضا گل‌حسنی فرماندار سابق شهرستان گرمه در ادامه این جلسه بیان کرد: در دوران خدمت خود در شهرستان گرمه ائمه جمعه و روحانیت با هدف رسیدگی به مشکلات مردم، کنار مجموعه مدیریت اجرایی شهرستان بودند.

وی گفت: همدلی و همراهی برقرار بین دستگاه های اجرایی و اعضای شورای تامین در شهرستان گرمه موجب درخشش شهرستان گرمه در میزان مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و روستا شد.

گل‌حسنی در ادامه به وقوع زلزله در اردیبهشت ماه سال جاری در این شهرستان و بروز خسارت اشاره و اظهار کرد: بیش از ۵۰ درصد واحدهای مسکونی آسیب دیده در زلزله سال جاری به مرحله بهره برداری رسیده که تحقق این امر با همراهی ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان و بانک ها میسر شده است.

عبدالحسین قاضوی سرپرست فرمانداری شهرستان گرمه نیز در این جلسه گفت: هدف کار مجموعه مدیریت شهرستان گرمه اجرای سیاست های دولت مردمی با ارتقاء همکاری بین بخش های مختلف کاری در شهرستان گرمه است.

وی افزود: توجه به ارزش های انقلاب اسلامی، اقتصاد و مبارزه با فساد و حضور در میدان کار سه محور فعالیت بنده در شهرستان گرمه خواهد بود.

رویکردها و نگاه ها در خدمت به مردم استان باید عادلانه باشد