استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تقویت بنیه‌های فرهنگی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، سید علی احمد زاده روز شنبه در نشست با موسسات دانشگاهی در یاسوج اظهار داشت: بسیاری از مشکلاتی که استان هم اینک با آن روبروست ناشی از ضعف بنیه های فرهنگی است.

وی افزود: هر نوع موسسه و تفکری که مبنای آن بر اساس فرهنگ دینی باشد و اندیشه های دینی را پرورش دهد و جامعه رو به سمت اعتقاد محوری ببرد مورد حمایت قرار می گیرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: استان دچار نوعی شبیخون فرهنگی شده  و لذا بر اثر این مساله  آسیب های جدی دیده است.

احمد زاده تصریح کرد: تنها با کار فرهنگی دین باور می توان در جهت کاهش این آسیب ها گام برداشت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: موسسه مطالعات راهبردی علوم اسلامی و انرژی هسته ای می تواند با تعامل بیشتر با مجموعه های مدیریتی پایه های خوب فرهنگی بنا نهد و تحقیقات علمی انجام شود. 

تخریب های منطقه ای توسط گروه های مختلف دردسر ساز شده است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: با وجود اینکه سایت های خبری در استان ظرفیت خوبی برای اطلاع رسانی هستند اما گاهی عدم امانت داری و شایعه درمانی های آن ها دردسر ساز شده است.

احمد زاده تاکید کرد: افراد به راحتی تخریب می شوند و بیشتر تخریب ها منطقه ای است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: استان به سمت منطقه گرایی پیش رفته و با هر تغییر و تحولی در بدنه ادارات شاهد دروغ پردازی های گسترده هستیم.

اسلامی سازی و تمدن سازی از جمله اهداف موسسه مطالعات راهبردی علوم اسلامی و انرژی هسته ای در کهگیلویه و بویراحمد توسط اعضای این نشست اعلام شد.

مدل سازی اسلامی امری است که در دوران فعلی جامعه نیازمند آن می باشد زیرا هم اینک بیش از هر زمان دیگری ایران در تهاجم نگاه های غربی و هویت سازی های غلط قرار گرفته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تقویت بنیه‌های فرهنگی موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود