شناسایی موانع پیش روی پرداخت تسهیلات در دستور کار دستگاه قضاست

خبرگزاری ایسنا

اصغر جهانگیر، در بازدید از دو واحد تولیدی در کاشمر در جمع خبرنگاران افزود: قطعأ پیگیری‌های لازم را برای رفع مشکلات تولید کنندگان این شهرستان خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، دادستانی کل و سازمان بازرسی از جمله نهادهای مختلفی هستند که در عرصه تولید و کارآفرینی درحال تلاش برای شناسایی موانع هستند و نسبت به رفع آن‌ها اهتمام دارند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در ادامه به وضعیت نامناسب مکان فعلی دادگستری و نیمه‌کاره ماندن زندان کاشمر اشاره کرد و گفت: بودجه‌های عمرانی در سطح استان گرفتاری‌های خاص خود را دارد و به موقع تأمین نمی‌شود.

وی تصریح کرد: نه تنها به دلیل عدم تأمین به موقع اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های عمرانی و ساخت و سازها دچار مشکل می‌شوند بلکه روند بسیار کندی به خود می‌گیرند.

جهانگیر اظهار کرد: باید زمانی که بودجه‌ها را تعریف می‌کنیم برایشان زمان بندی‌هایی صورت گیرد تا اسیر تعدیلاتی نشویم.

وی در همین خصوص گفت: چون بودجه زندان کاشمر از منابع استانی بوده به همین دلیل تخصیص‌های کم داشته و نتوانسته به موقع به بهره‌برداری برسد، اکنون دولت باید کمک کند و ما هم تلاش می‌کنیم تا بودجه خاصی برای زندان و بازسازی ساختمان دادگستری کاشمر در نظر گرفته شود.

 وی با حضور خود در شهرک صنعتی کاشمر از دو واحد تولیدی زنجیره تولید صالح کاشمر و گیاهان دارویی بازدید نمود.

شناسایی موانع پیش روی پرداخت تسهیلات در دستور کار دستگاه قضاست