درخشش هنرمندان خراسان شمالی در پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

خبرگزاری ایسنا

ابوالحسن حیدری افزود: در بخش تک نوازی دوتار موسیقی شمال خراسان(گروه سنی ج)، «ویدا حدادیان فاروجی» مقام دوم این بخش از جشنواره ملی موسیقی جوان را کسب کرد.

وی اضافه کرد: «رضا اخباری» از هنرمندان نوجوان شهرستان مانه و سملقان هم مقام سوم  در شاخه آواز و دوتار (گروه سنی الف) را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی این اداره کل، حیدری گفت: این جشنواره در بخش های موسیقی نواحی،موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک در تهران برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

براساس این گزارش؛ ویدا حدادیان فاروجی متولد ۱۳۷۵ مدرس دوتار آموزشگاه موسیقی نغمه های شاه جهان فاروج که از سال ۹۷ فعالیت خود را در حوزه موسیقی آغاز و تاکنون مقام برگزیده دومین جشنواره موسیقی استانی تار آوا مقام دوم جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش تکنوازی دوتار شمال خراسان در رده سنی ج را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

همچنین، رضا اخباری متولد ۱۳۸۵ فعال حوزه موسیقی مقامی شهرستان مانه و سلمقان که کسب رتبه برتر جشنواره استانی موسیقی تارآوا و حضور در دومین جشنواره استانی موسیقی تارآوا و در جشنواره ملی موسیقی جوان مقام سوم را کسب کرده است.

درخشش هنرمندان خراسان شمالی در پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان