پاسداری ریشه در قیام سیدالشهدا(ع) دارد

خبرگزاری ایسنا

سردار یدالله بوعلی بعد از ظهر یکشنبه ١٥ اسفند در صحن علنی شورای شهر شیراز تصریح کرد: هر چقدر زمان جلوتر می رود، بیشتر به وعده های صادق امام راحل و حضرت آقا و هدفگذاری حکیمانه آنها می رسیم.

او با بیان اینکه برآوردهای منطبق بر واقعیت نشان دهنده عظمت این تدابیر حکیمانه است، افزود: آنچه در طول دوران پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن روی داد، نشان داد که بر خلاف همه برآوردها و برنامه ریزیهای دنیای کفر اعتقاد و باور فراتر از امکانات تعیین کننده و اثرگذار در پیروزی و موفقیت ها بود.

فرمانده سپاه فجر فارس تاکید کرد: در دنیا ثابت شده که باورها و عقیده ها در صحنه و میدان ترسیم کننده پیروزی است، اگرچه امکانات نقش موثری دارند اما اگر مبتنی بر باور و اعتقادات قلبی نباشد، راه به جایی نمی برد.

بوعلی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به جایگاه سپاه به عنوان یک ساختار قوی و مقتدر در حفظ تمامیت ارضی کشور، گفت: سپاه پاسداران اقتداری فراتر از جغرافیای مکانی خود داشته و تاکنون به دلیل حفظ اسرار نظامی، تنها بخشی از توانمندی های خود را نمایش داده که همین هم موجب شگفتی دنیا شده است.

او همچنین از ظرفیت و توانمندی بسیار بالای سپاه در عرضه های مختلف سخن گفت و افزود: نگاه شورا و شهرداری به مجموعه سپاه باید رویکردی هم افزا باشد، زیرا سپاه با استفاده از ظرفیت خود می تواند به کمک شهر بیاید.

فرمانده سپاه فجر فارس همچنین تاکید کرد: در بحث هم افزایی به دنبال استفاده از امکانات شهرداری در راستای ماموریت های سازمانی خود نیستیم بلکه می خواهیم از امکانات سپاه برای کمک به شهر در قالب تفاهم نامه ها و قراردادها استفاده کنیم.

بوعلی یادآور شد: در حال حاضر سپاه در ٣١ محله کلانشهر شیراز در بحث محرومیت ردایی، توانمند سازی، بهداشت، فرهنگ ورود کرده و فراتر از آن حاضر است با تشکیل قرارگاه صیانت ضمن کمک به شهر و شورا، گره گشایی کند.

https://dailybulletin.ir/06/03/2022/%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b1%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d9%82%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%b3%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%84%d8%b4%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b9-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%af/