پیش‌بینی سونامی سفر در نوروز ۱۴۰۱/آمادگی نوروزی ستاد مدیریت بحران استان مرکزی

خبرگزاری ایسنا

مصطفی مرزبان در جلسه ستاد خدمات سفر و مدیریت بحران استان گفت: به دلیل شیوع کرونا در دو سال اخیر و خستگی ذهنی و روانی مردم، پیش‌بینی می‌شود در نوروز امسال با سونامی سفر مواجه شویم.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی اظهار کرد: متاسفانه امسال هم برای سومین سال با بیماری کرونا مواجهیم و طی سالهای گذشته این بیماری تاثیرات زیادی روی سفرهای نوروزی داشته است.

به ‌گزارش ایسنا به نقل از روابط‌ عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی استان مرکزی،  مرزبان خاطرنشان کرد: در جلسه ستاد بحران خدمات سفر نوروز ۱۴۰۱ که با حضور مدیر کل بحران استانداری مرکزی تشکیل شد مقرر شد به منظور ایجاد آمادگی و پاسخگویی مطلوب دستگاه های اجرایی، امدادی و عملیاتی در سوانح و بحران های احتمالی در ایام نوروز نمایندگان دستگاه های مرتبط در دبیرخانه مدیریت بحران حضور داشته باشند و  گزارشات  خود را به صورت روزانه ارائه دهند.

مدیر کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی با تاکید بر اعلام شماره تلفن ۰۹۶۲۹ بر تمامی اقلام تبلیغاتی و بنرها به عنوان سامانه تلفن گویای ارتباطات مردمی ادامه داد: باید با برنامه‌ریزی درست بتوانیم ارائه خدمات مناسب همراه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مسافرین داشته باشیم.

پیش‌بینی سونامی سفر در نوروز ۱۴۰۱/آمادگی نوروزی ستاد مدیریت بحران استان مرکزی