حقایق انقلاب توسط خواص جبهه حق در فضای مجازی و حقیقی بیان شود

خبرگزاری ایسنا

حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی، امروز سه‌شنبه ۱۲ بهمن در مراسم محوری بزرگداشت ۱۲ بهمن سالروز ورود امام راحل به کشور که در میدان امام خمینی (ره) شهر بیرجند برگزار شد، افزود: مقام معظم ولایت در ۲ سال اخیر پیوسته بر موضوع جهاد تبیین و جهاد روایت در خصوص حقایق انقلاب تاکید دارند.

‌به گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: دشمنان با انگیزه‌های قوی، تحریف و دروغ‌پردازی در زمان گذشته و حال با همه ابزارهای خود فعالیت دارند و راهزنان فکر، عقیده و آگاهی هستند.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به مقایسه‌ای از خدمات عمومی در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: در موضوع آب آشامیدنی سالم در مناطق شهری و روستایی، راه‌های روستایی و فرعی، برق‌رسانی، تلفن و مخابرات، گازرسانی و سایر خدمات اقدامات زیادی انجام شده که ثمره انقلاب بوده و قابل مقایسه نیست اما دشمن همچنان در حال سیاه‌نمایی است.

وی تاکید کرد: دشمنان مدام می‌خواهند دوران قبل و بعد انقلاب را با هم مقایسه کنند اما آنچه برای ما مهم است و پیوسته معظم‌له بر آن تاکید دارند اینکه هرگونه توسعه را با دین، معنویت و اخلاق می‌خواهیم.

نوفرستی عنوان کرد: رویکرد دینی و اخلاقی در جمهوری اسلامی دلهای مستعد به ویژه نوجوانان را مجذوب کرد، مجاهدت‌ جوانان در میدان‌های سخت از جمله در دفاع مقدس با ذکر و دعا و روحیه برداری و ایثار همراه شد، ماجراهای صدر اسلام را در برابر چشم همه عالم زنده کرد.

وی با اشاره به بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب از لسان معظم‌له گفت: مقام معظم هبری از انقلاب اسلامی به عنوان چهل سال پرافتخار یاد کرد که بدون خیانت به آرمان‌های خود پیش رفته و با همه وسوسه‌ها و توطئه‌ها از کرامت، اصالت و شعارهای خود صیانت کرد و اکنون در مرحله خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن‌سازی هستیم.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: نکته بعدی معظم‌له نهضت دینی، مسیر حق و آنچه که دل‌ها را تصرف و بر دلها اثر می‌گذارد چون حق است، این نهضت بزرگ دینی با قدرت و شکوه پا به میدان گذاشت و آن زمانیکه جهان میان شرق و غرب تقسیم شده بود چارچوب‌های مادی را شکست، دین و دنیا را کنار هم مطرح کرد و آغاز عصر جدیدی را رقم زد.

وی بیان کرد: اکنون ۴۳ از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و در حالی جشن می‌گیریم که ۲ کانون قدرت که ابتدای انقلاب بودند یکی درهم شکسته شد.

نوفرستی با اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب به گورباچوف قبل از فروپاشی شوروی قدیم اضافه کرد: این کانون قدرت درهم شکسته شد، انقلاب اسلامی خوشبختانه توانست جریان بلوک شرق را درهم بشکند و امروز صدای درهم شکسته شدن قدرت غرب و آمریکایی‌ها به گوش می‌رسد.

وی ادامه داد: این در حالیست که انقلاب اسلامی با حفظ و پایبندی شعارهای خود همچنان با قدرت پیش می‌رود امروز محدود در نظام ایران اسلامی نیستیم بلکه اسلام را نه تنها در منطقه که در سطح جهان به واسطه‌ وعده‌های قرآنی و روایی و اندیشه بلند امام انقلاب صادر کردیم.

امام جمعه موقت بیرجند یادآور شد: انقلاب اسلامی در عراق مظلوم و تشکیل جبهه مردمی در این کشور، در سوریه، لبنان، پاره تن اسلام فلسطین، یمن، نیجریه، افغانستان مظلوم و پاکستان بلکه در دل جهان فریاد اسلام ناب محمدی را می‌شنوید و می‌ببینید.

وی گفت: شعارهای جهانی این انقلاب چون با فطرت بشر که آن‌هم مربوط به همه اعصار بوده و محدود به زمان نیست، شعارهای ابدی از جمله آزادی، اخلاق، عدالت، مبارزه با ظلم‌ و فساد و آلودگی‌ها اختصاص به زمان یا کشور ندارد بلکه مرزها را در می‌نوردد و فطرت‌های پاک انسان‌ها را با خود همراه می‌کند.

حقایق انقلاب توسط خواص جبهه حق در فضای مجازی و حقیقی بیان شود